مدارک لازم جهت ثبت نام در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دوره‌های ترمی سال 139

الف) بر اساس ضوابط مربوط به گزینش متمرکز هر یک از رشته‌های تحصیلی گروه‌های آموزشی مختلف مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته علمی‌ـ‌کاربردی سال 1391 از بین داوطلبانی که حدنصاب نمره علمی لازم را احراز کرده‌اند، بر اساس اولویت کدرشته محل‌های انتخابی و ظرفیت‌های تخصیص داده شده به هر سهمیه، گزینش انجام و فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان در هر کدرشته محل استخراج گردیده است.
کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است در یکی از روزهای ¬دوشنبه مورخ 27/6/91 لغایت پنج‌شنبه مورخ 30/6/91 با در دست داشتن مدارک به شرح بند‹‹ج›› این اطلاعیه و با توجه به کدرشته محل قبولی، به نشانی تعیین شده در جدول شماره (124) دفترچه راهنمای آزمون مربوط مراجعه نمایند.
ب) براساس ضوابط مربوط به گزینش رشته‌های نیمه‌متمرکز برای رشته‌هایی که نیاز به اقداماتی نظیر مصاحبه و یا آزمون عملی دارند، لازم است برای شرکت در مراحل مذکور در یکی از روزهای شنبه مورخ 25/06/1391 لغایت دوشنبه مورخ 27/06/1391 با دردست داشتن مدارک زیر به مرکز آموزشی ذیربط به نشانی تعیین شده در جدول شماره (124) دفترچه راهنمای آزمون مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه داوطلبان در روزهای تعیین شده برای انجام مراحل نهایی گزینش به منزله انصراف قطعی از گزینش در رشته ذیربط تلقی خواهد شد. ضمناً به اطلاع معرفی شدگان رشته‌های نیمه‌متمرکز می‌رساند که پس از اعلام نتیجه مراحل مصاحبه و یا آزمون عملی این دسته از داوطلبان، گزینش نهایی انجام و فهرست اسامی قبول‌شدگان نهایی متعاقباً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور  به آدرس www.sanjesh.org منتشر خواهد شد.
ج) مدارک لازم برای ثبت‌نام:
1- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
2- تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
3- 6 قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.
4- اصل دیپلم کامل متوسطه برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه یا اصل گواهینامه پایان تحصیلات دوره پیش‌دانشگاهی به انضمام یک برگ تصویر آن (برای پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی پیوسته).
5- اصل مدرک فوق دیپلم یا کاردانی دانشگاه¬ها و موسسات آموزش عالی مورد تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا آموزشکده¬های فنی و حرفه¬ای وزارت آموزش و پرورش و یـک بـرگ تصویر آن(برای پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته).
6- گواهی اشتغال به کار با امضاء و مهر بالاترین مقـام مسـئول، آخـرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل).
7- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 (مقررات وظیفه عمومی) مندرج در صفحات 3 و 14 دفترچه راهنمای آزمون مذکور مشخص نماید (برای برادران).

/ 0 نظر / 51 بازدید